Contributie

In juni 2017 is de contributie tijdens de Algemene Ledenvergadering vastgezet:

NTO Contributie  KNGU Contributie 
<16 jaar: 13,50 per lesuur PM 2,20 per maand
>16 jaar: 16,50 per lesuur PM 2,70 per maand
Selectie 10,–   per lesuur PM

Korting voor iedere derde les 75% van het goedkoopste tarief

De KNGU-contributie wordt apart in rekening gebracht.

Bijvoorbeeld: 

Tim van 15 wilt op turnen & op krachttraining.
De contributie is dan:
2x €13,50 = €27,- per maand contributie NTO
1x €2,20 =€2,20 per maand aan contributie KNGU (Bond)

Totaal contributie per maand: €29,20
Als Tim nou bij de selectie worden uitgenodigd en nog een uur extra gaan turnen ontvangt Tim 75% korting op de goedkoopste les omdat dit zijn 3e les is.

Automatische incasso: 

We maken gebruik van automatische incasso. Het bedrag wordt in de laatste week van de maanden januari, maart, mei, september en november afgeschreven. Wij rekenen geen contributie in de maanden juli en augustus.

Lesrooster deze week

Evenementen voor week 9 december 2019

Deze week

Loading Events
9 december 2019

BBB

maandag 09:00 - 10:00

Ouder- en kindgym

maandag 10:00 - 11:00

Kleutergym

maandag 15:30 - 16:30

Turnen meisjes groep 3

maandag 16:30 - 17:30

Turnen meisjes groep 4

maandag 17:30 - 18:30

Heren conditietraining

maandag 18:30 - 19:30

Pilates

maandag 19:30 - 20:30

BBB

maandag 20:30 - 21:30
10 december 2019

Dames conditietraining

dinsdag 09:00 - 10:00

Jazz fit

dinsdag 10:00 - 11:00

Rhönradturnen recreatie

dinsdag 17:00 - 18:00

Rhönradturnen selectie

dinsdag 18:00 - 20:00

Rhönradturnen selectie

dinsdag 19:00 - 21:00
11 december 2019

Dames sportief 55+

woensdag 08:30 - 09:30

Turnen jongens 5 tot 6 jaar

woensdag 13:30 - 14:30

Rhönradturnen recreatie

woensdag 16:45 - 17:45

Rhönradturnen recreatie

woensdag 17:45 - 18:45

Turnen dames selectie

woensdag 18:45 - 21:00

Turnen dames brugklas

woensdag 18:45 - 20:00
12 december 2019

Krachttraining jongens

donderdag 18:30 - 19:30

Freerunning

donderdag 19:30 - 21:00
13 december 2019

Pilates

vrijdag 09:00 - 10:00

Ouder- en kindgym

vrijdag 10:30 - 11:30

Turnen meisjes groep 5

vrijdag 15:30 - 16:30

Turnen meisjes groep 6

vrijdag 16:30 - 17:30

Turnen meisjes groep 7

vrijdag 17:30 - 18:30

Turnen meisjes groep 8

vrijdag 18:30 - 19:30

Springgroep

vrijdag 19:30 - 21:00
14 december 2019

Turnen jongens selectie

zaterdag 10:00 - 12:00

Turnen meisjes selectie

zaterdag 10:00 - 12:00

Turnen meisjes selectie (middenbouw)

zaterdag 12:00 - 13:15
15 december 2019

Rhönradturnen selectie

zondag 18:00 - 20:00